5 Eylül 2010 Pazar

Ice Age 2 (2006)

»

Genre: Animation / Adventure / Comedy / Family
Tagline: Kiss Your Ice Goodbye
Plot Outline: Diego, Manny and Sid return in this sequel to the hit Ice Age. This time around the Ice Age is over and is starting to melt, which will destroy their valley. So they must unite and warn everyone about the situation.
User Rating: 6.9/10 (15,133 votes)
Runtime: 91 min / Philippines:90 min (cut)
Awards: 9 nominations
Cast (first 5): , Ray Romano, , John Leguizamo,

IMDB: http://imdb.com/title/tt0438097/BeyazPerde Linki.Alıntı:
http://www.sinema.com/film_ozetbilgiler.aspx?FilmID=5796

Buz Devri 2: Erime Başlıyor ile sıfırın altında yaşayan fakat kalpleri sıcacık sevimli kahramanlarımıza tekrar kavuşuyoruz. Tüylü mamut Manny , tembel Sid, kılıç dişli kaplan Diego ve keskin dişli sincap Scrat.
İlk filmde sevdiğiniz herşeyin üzerine daha çok komedi, hareket ve muhteşem görsellik katıyor. Üç kahramanımızın güçlü arkadaşlığı, yeni katılan karakterlerin karışmasıyla da devam ediyor. Sonuçlar her çağdan herkesin kalbini ısıtacak.


Suratımda kocaman bir gülümseme ile izledim baştan sona kadar.Tek kelimeyle harikaydı.Gülmekten yoruldum.Sincap ve keseli fareler beni mest etti.Diego ile keseli farelerin ilk kapışması ve sincabın buz altına giden fındığını almaya çalıştığı sahneye bayıldım.Zaten bu sincabın tutkusuna hastayım.Her şeye rağmen en önemli şey fındık...
1/1/2007

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder